logotype
Szybkie info:
  • OSP w Kobyłce szuka nowych druhów! - wstąp w nasze szeregi!
  • Rozpoczęło się SZKOLENIE STRAŻAKÓW RATOWNIKÓW OSP CZĘŚĆ II.
  • Nowy GCBA już w koszarach!

Losowe zdjęcie

20100109_1661961014_obraz_008.jpg

Nowy sprzęt zasilił wozy bojowe OSP Kobyłka. Piły spalinowe, prądownice oraz torby medyczne, sfinansowany przez firmę NUCTECH o wartości 8000zł Serdecznie dziękujemy!

View the embedded image gallery online at:
http://osp.kobylka.pl/7-informacje-z-koszar#sigProId478c4e0371

OSP Kobyłka Dziękuje:

Urzędowi Miasta Kobyłka, za zakup środków ochrony osobistej w okresie pandemii.

Dyrekcji Szkoły SP nr.3 dyrektorowi Tomaszowi Szturo, w-ce dyrektor Marcie Ludwiniak oraz Panu Mariuszowi Łukijańczukowi, za przekazanie 20 szt. przyłbic ochronnych.

Firmie Victory Couture, która w pierwszym dniu ogłoszenia epidemii zareagowała natychmiastowo i przekazała 40szt. maseczek chirurgicznych, Harcerzom 4HDP "Wędrowcy", którzy uszyli i przekazali dla OSP 200szt maseczek, Wspólnocie dla Kobyłki, za przekazanie 35 maseczek.

Bardzo dziękujemy za pamięć o nas! Mamy szczere chęci że gdy wróci dawny porządek, będziemy mogli osobiście się odwdzięczyć!

View the embedded image gallery online at:
http://osp.kobylka.pl/7-informacje-z-koszar#sigProId981196e3a7

Drodzy mieszkańcy gminy Kobyłka i powiatu wołomińskiego.
Częściej niesiemy pomoc niż o nią prosimy.
Każda wasza pomoc w zbiórce to wzrost naszego bezpieczeństwa podczas akcji ratowniczo-gaśniczych.
Zbieramy fundusze na zakup specjalistycznej pralki wraz z wyposażeniem do prania umundurowania specjalnego, w którym na co dzień wyjeżdżamy do zdarzeń na terenie powiatu wołomińskiego.
Koszt zbiórki to nie tylko zakup pralki, ale też zakup niezbędnego wyposażenia oraz specjalnych środków czyszcząco-konserwujących, aby utrzymać maksymalną ochronę ubrania specjalnego a zarazem i nas.
 
Jeśli chcesz wesprzeć zbiórkę przejdź na stronę: https://zrzutka.pl/6wshgp 

Projekt pn. "Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego  dla OSP w Kobyłce" dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gpospodarki Wodnej  w Warszawie http://wfosigw.pl/ oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej http://nfosigw.gov.pl/ w formie dotacj i środków w kwocie 295 000 zł.

W Naszej straży stoi już nowy samochód, zakupiony dzięki uzyskaniu środków zewnętrznych i ze środków Miasta Kobyłka. Na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego uzyskano dofinansowanie z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Dodatkowo m.in. ze środków Miasta Kobyłka zakupiono nowe mundury koszarowe.

View the embedded image gallery online at:
http://osp.kobylka.pl/7-informacje-z-koszar#sigProIdf11384e6e2