logotype
Szybkie info:
  • OSP w Kobyłce szuka nowych druhów! - wstąp w nasze szeregi!
  • Rozpoczęło się SZKOLENIE STRAŻAKÓW RATOWNIKÓW OSP CZĘŚĆ II.
  • Nowy GCBA już w koszarach!

Losowe zdjęcie

20111010_1860965135_dsc_0293.jpg

Projekt pn. "Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego  dla OSP w Kobyłce" dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gpospodarki Wodnej  w Warszawie http://wfosigw.pl/ oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej http://nfosigw.gov.pl/ w formie dotacj i środków w kwocie 295 000 zł.

W Naszej straży stoi już nowy samochód, zakupiony dzięki uzyskaniu środków zewnętrznych i ze środków Miasta Kobyłka. Na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego uzyskano dofinansowanie z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Dodatkowo m.in. ze środków Miasta Kobyłka zakupiono nowe mundury koszarowe.